X
X

E-ticaret

AnasayfaYazılımlarE-ticaret

E-ticaret

Mobil Uyumlu E-Ticaret
E-Ticaret V2

E-Ticaret V2

2.450
Mobil Uyumlu E-Ticaret
E-Ticaret V1

E-Ticaret V1

1.749
Mobil Uyumlu E-Ticaret
Ürün Satış Sitesi

Ürün Satış Sitesi

1.250

Şimdi Ödeme Yapın

Hemen Kuruluma Başlayalım

Ömür Boyu Kullanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm Web siteleri domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Ancak Aylık bazda verilen bazı yazılımlarımız için geçerli değildir.

Kurulum yapıyor musunuz?

Evet , kurulum firmamız tarafından yapılıyor ve admin paneliniz size teslim ediliyor.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Web site ve yazılımlarımız domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen ürünün, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web site veya yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Hayır barındıramazsınız. Çünkü web sitenizin veya yazılımınızın tüm kurulum işlemleri ve gerekli düzenlemeleri firmamız tarafından yapılacağı için ayrıca web sitenizin veya yazılımınızın güvenliğini sağlamak adına firmamızın sunucularında barınması gerekiyor.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır. Satın aldığınız web sitesi veya yazılımlarınızın kurulumu ortalama 24 SAAT içerisinde tamamlanır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra , ekibimiz web siteniz veya yazılımınız için kurulum aşamasına başlıyor. Anahtar teslim kurulum tamamlandıktan sonra size mail ve sms ile bilgilendirme yapıyoruz.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz. Ancak Aylık bazda verilen yazılımlarımız da iade talebinde bulunabilirsiniz.

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız uygun fiyatları ile webnettr den temanızı seçip satın alın ve gerisini bize bırakın.


Hosting Billing System by WISECP
Top